O výrobcovi

 
 
88Herbs je inovatívny kanadský výrobca, ktorý používa 100% čistú KSM-66 Ashwagandhu – ocenený a účinný protistresový adaptogén. 88Herbs ponúka len prémiové organické výživové doplnky najvyššej kvality, bez geneticky modifikovaných organizmov . Ashwagandha od 88Herbs je certifikovaná ako organická organizáciou USDA. Preukázane neobsahuje geneticky modifikované organizmy (cez “GMO project”). KSM-66 je účinný širokospektrálny výťažok z koreňa s viac ako 5% najvyššej kvality withanolidov (HPCL). Je lekársky preukázané, že táto KSM-66 ashwagandha značne účinkuje proti úzkosti a stresu, zvyšuje libido a sexuálny výkon ako u žien tak aj u mužov. Je taktiež dokázané, že predstavuje výborný športový doplnok – zvyšuje hladinu testosterónu u mužov o 17%, znižuje hladinu kortizolu, zvyšuje svalovú silu ako aj svalovú hmotu, znižuje telový tuk a tiež znižuje regeneračný čas po cvičení.

Produkt KSM-66 od 88Herbs je dostať vo vegetariánskych kapsulách bez doplnkov. Je certifikovaná ako kóšer, halal a bez lepku. Ashwagandha od výrobcu 88Herbs je vysoko kvalitná Ashwagandha – certifikovaná ako organická a bez geneticky modifikovaných organizmov – s vyše 5% z withanolidov. širokospektrálny výťažok z koreňa. Extrakcia je robená pomocou čistej nerozpúšťacej “zelenej chémie”.
 

Používaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies pre poskytnutie lepších služieb. viac informácií

Nastavenia cookies na tejto stránke sa snažia o poskytnutie maximálneho komfortu pri prehliadaní a pomáhajú nám poskytovať vám lepšie služby. Pokiaľ si stránku budete prehliadať ďalej, alebo kliknete na tlačítko „Rozumiem“, prejavujete svoj súhlas s týmto nastavením.

Zavrieť