PREČO JE NAŠA ASHWAGANDHA NAJSILNEJŠIA

 
 
5

Naša Ashwagandha má zďaleka najvyššie hodnoty aktívnych ingrediencií ako žiaden iný výťažok z koreňa ashwagandhy. Je to plnospektrálny čisto koreňový výťažok. Obsahuje štandardne celých 5% withanolidov — hlavnú zložku aktívnych ingrediencií. Najúčinnejšie withanolidy sa nachádzajú v koreni. Pod pojmom plnospektrálny rozumieme, že pomer rôznych withanolidov je rovnaký ako v prírode.

 
banka

Naša Ashwaghandha je vyrábaná pomocou "zelenej chémie". To znamená, že sa pri extrakcii používa voda a nie silné chemické rozpúšťadlá. Jedná sa taktiež o najúčinnejšiu formu ashwagandhy v rámci vedeckých klinických štúdií. Kvalita ashwagandhy, ktorú používate, je kľúčová, preto je dôležité všimnúť si aký druh ashwagandhy používate. Ashwagandha je názov rastliny, ale doplnky na trhu nie sú tie isté vysušené rastliny, zomleté a dané do kapsúl. Existuje viacero druhov Ashwagandhy – niektoré sú oveľa lepšie ako druhé. Lokálna klíma má veľký dopad, ako aj fakt či je rastlina pestovaná organicky alebo nie, proces extrakcie a koncentrácia ako aj typ a kvalita aktívnych ingrediencií hrajú dôležitú rolu.

 
Vykricnik

Nespravte tú chybu, že kúpite doplnok ashwagandhy iba s tým vedomím že potrebujete hocijakú Ashwagandu. To by bolo ako kedy by ste si kupovali dobré červené víno alebo vodku v reštaurácii alebo v bare a pritom by ste poznali iba slová „červené víno“ a „vodka“, a mysleli ste si pritom že každý tento nápoj má rovnakú kvalitu. No nemá. Rozdiely v Ashwagandhe sú ešte väčšie.

Používaním tejto stránky súhlasíte s použitím cookies pre poskytnutie lepších služieb. viac informácií

Nastavenia cookies na tejto stránke sa snažia o poskytnutie maximálneho komfortu pri prehliadaní a pomáhajú nám poskytovať vám lepšie služby. Pokiaľ si stránku budete prehliadať ďalej, alebo kliknete na tlačítko „Rozumiem“, prejavujete svoj súhlas s týmto nastavením.

Zavrieť